Bulunan Sonuçlar

Arama Kriteri
Mimar Kemalettin Cad. No:43 Çankaya / İzmir
  info@tunaboylu.com.tr    0232 445 11 00
 
 


  

 

Tunaboylu Tekstil ve Mefruşat Grubumuz, 1961 yılında Sn. Ali Tunaboylu önderliğinde ”tekstil, manifatura, mefruşat’’ alanlarında toptan alım satımı ile faaliyetine başlamış olup bugün itibariyle tekstil alanındaki geniş yelpazeli ürün çeşitleri ile Türkiye’nin önce gelen şirketleri arasındaki yerini almıştır. Tunaboylu Grubumuz, 120’nin üzerinde çalışanıyla sektöründe her geçen gün büyümeye ve en önemli değerimiz olan müşterilerimize hizmet vermeye devam etmektedir.

Grup şirketlerimiz içinde lokomotif güce sahip “Tunaboylu Tekstil San. Ve Tic. A.Ş.” 1986 yılında İzmir’de kurulmuş olup öncelikle Ege Bölgesi başta olmak üzere Türkiye’nin dört bir yanındaki müşterilerine hizmet vermektedir. Türkiye’nin en önde gelen üretici firmalarından ve dünyanın ileri gelen kumaş firmalarından ithal ettiği Abiye Kumaş Grubu, Günlük Giyim (yazlık-kışlık) Grubu, Okul Kıyafet Grubu, Peluş Ürünler Grubu olarak müşterilerine geniş ürün çeşitliliği sunmakta bununla birlikte büyük depo alanları ve stok yapısı ile müşterilerine çok hızlı tedarik sağlamaktadır.

Tunaboylu Grubu’muzda 2005 yılında İstanbul‘da kurulmuş “Tunaboylu Tekstil Ürünleri Paz. San. ve Dış Tic. Ltd. Şti.” adında pazarlama şirketimiz bulunmaktadır. İstanbul’da yer alan mağaza ve deposu ile öncelikle Marmara Bölgesi’ndeki müşterilerimize hizmet etmekte ve geniş ürün ağıyla hızlı teslimat yapabilmektedir.
   
 Ayrıca, grup bünyemizde 2001 yılında İzmir’de kurulan “Tunaboylu Mefruşat Ev Tekstil Ürünleri Konf. San ve Tic. Ltd. Şti.” ünvanlı şirketimiz mefruşat, perde, ev tekstili üzerine hem toptan hem de perakende olarak müşterilerimize hizmet sunmakta ve Taç ürünlerinin Ege Bölgesi Baş Bayisi olarak üstün kaliteli uygun fiyatlı ürünler sunmaktadır.


 

 

 


30’un üzerinde kaliteyi Türkiye'nin bir çok şehrinden ve dünyanın ileri gelen kumaş firmalarından ithal eden firma , erkek grubu , bayan grubu , çocuk grubu, okul grubu ve personel iş kıyafetleri  grubunda geniş yelpazesi altında sunmaktadır .
 

Bilgi Toplumu Hizmeti

Kişisel Verilerin Koruması

 

BİZE ULAŞIN

 Tunaboylu Tekstil      : Mimar Kemalettin Cad. No:43 Çankaya-İZMİR
 +90 232 445 11 00

 Tunaboylu Mefruşat  :  Mimar Kemalettin Cad. No:32 Çankaya-İZMİR    

 +90 232 445 08 13   

 info@tunaboylu.com.tr

E-BÜLTEN