Yalnızca ürün satış noktası olmak yetmez, Neden mi?


   

İhtiyaca Göre Tasarım 
Modernleşme ile birlikte hayatımıza giren ve her konuda büyük önem verdiğimiz ‘Stil’ anlayışı, kendini ev tekstilinde olduğu kadar proje işlerinde de göstermektedir ve müşteri ihtiyaçlarına cevap verebilmek için projeye özgü tasarımlar gereklilik olmuştur. Otel, restoran, hastane, öğrenci yurdu gibi özel proje işleri için; regüle ürün grupları dışında projeye özgü ihtiyaçlara cevap verebilecek özel üretim taleplerinde bayilerine destek vermekteyiz.

 

    Deneyim 
Tasarım ve uygulama hizmetlerinin tedarik aşamasının kaçınılmaz gereklilikleri olan ‘’Farklılık’’, ‘’Trendleri takip edebilme’’, ‘’Kalite’’, ‘’Zamanlama’’ ve ‘’Kişiye Özgü Çözümler’’ ile iş ortağınız olmak için 42 yıldır hizmet veriyoruz.   
    Güleryüz Ve Esneklik 
Sürekliliğin, kazan- kazan oyununa dönüştürüldüğü tedarikçi-bayi ilişkisinde, iyi ilişkilerin bir ihtiyaç olduğu kadar, işin keyfe dönüşmesindeki en önemli unsur olduğunu bilen Tunaboylu ekibi özenle ve güler yüzle size hizmet etmeyi daima ön planda tutmaktadır. Bayilerini, iş-çözüm ortağı olarak gören Firmamız benimsediği ‘’Esneklik’’ olgusu ile bayilerinin açılım yapabilmelerine fırsat yaratabilmektedir.
      Yenilik Ve Özgünlük Peşinde Olmalı...
Deneyimli, araştırmacı ve öngörülü ekibi yıl boyu pazar ve müşteri gereklilikleri yanı sıra trendleri öncü olarak takip etme ve trend yaratabilme prensibini benimsemiştir.
      Stok Planlaması Ve Ürün Sevkiyatı
Depo ve satış sisteminde firmamıza özel ERP  yazılım çözümü sayesinde; stok planlaması ile regüle ürün grubunda sıkıntısız ürün tedariği sağlanmaktadır. Filomuzda bulunan sevkiyat araçları illere göre değişen sevkiyat planlaması doğrultusunda ürün sevkiyatı gerçekleştirmektedir.

 

  Tunaboylu Tekstil Merkez     : Mimar Kemalettin Cad. No:43 Çankaya-İZMİR               +90 232 445 11 00      info@tunaboylu.com.tr  
  Tunaboylu Mefruşat Merkez :  Mimar Kemalettin Cad. No:32 Çankaya-İZMİR               +90 232 445 08 13      tunaboylumefrusat@tunaboylu.com.tr